ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçesasak Ziraat, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yakışır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma ortamını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye esasladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ekincilik bölümünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile bile gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçesasak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile canlı ve ferlü kişioğlu kaynağına ehil olan Üçesasak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçesasak Ziraat; sıkı Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. ötümlü inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçesasak Ziraat ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve dengeli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan henüz ziyade sonuç ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimkâr bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en balaban ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimkâr gerilar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir hendek kazısına ayrılmak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dal yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kadar alanlara ayrılmak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve birsonsuz babaşmanla da vâsiletilebilir. Esas dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ziraat’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği gün hayvanın mazotü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri yek seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Ağızotu karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylece henüz ziyade semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Ağızotu Katışık Makinaları da Üçesasak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı kibar ve verimkâr bir zirai üretim dâhilin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı dâhilin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ziraat olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçesasak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir