pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mekân almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) entrika zarfında hileışmutaş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışmutaş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışmutaş muktedir olmak o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda daha aşkın silah gücü kabil hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha uygun oynamanızı katkısızlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mekân mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde mekân meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mekân meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu sistem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin daim yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her bugün bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda mekân meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu kelime kabil görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef bürümek veya bir nesneyi nişan bürümek mealına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin kendiliğinden olarak örgülması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir