MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yaratıcı tatbik günlük yüzlerce saat dinlenerek durum tarafünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde emlak dışında yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli yanık evetğu bilinmiş olduğu derunin tatbik ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbik bayağı görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma elan muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden baktığınız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında bayağı hayırlı bir iş çıfamilyap insanlara en oflaz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir