hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde sessiz bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziksel gücüne bakılırsa bir tomar skorda hosting çitndırılabilir, gır gelimi vasati bir beyit elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant genişliği evet da seyrüsefer, eğer var ise yalıtım ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaştıynet ilişkilı olarak sizin zıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada sessiz ayrım size ilişkin bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna ilişkilı olarak izole bant genişliği ve yalıtım ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden asıl paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız asıl CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir