Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, kızılüminyum üzere metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından nispeten ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C cereyan etmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın çalışmalevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete bırakmak nispeten önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Düzenüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemli anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları kasten akım eylemek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değçalışmakenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona orantılı bir kanunlar uygulamak rast olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart boy 3000 mm’dir. Ancak projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye muvasalat etmek icap misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr uydurmak yerine tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri bağırsakin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir