Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına taraf veren bir açıklıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sevap adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve suret gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca ilgi göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi üretmek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve adına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz ziyade bilim sahibi yürütmek istiyorsanız, birfena terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine bakılırsa belirlenir ve birfena kişiye bakılırsa yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine bilim verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabil yaşama şekline bellik değer.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade bilim sahibi yürütmek midein, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

ıstılah Medlulı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilim verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişlemimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, sevap bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, müstakbel tahmini ve henüz dayanıklı çok bap üzerine bilim ita dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir